Virtual City Android

Android için Şehir Kurma Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 78 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda hayalinizdeki sanal şehrinizi kurarak geliştirmenize olanak sağlayan oldukça eğlenceli bir şehir kurma simülasyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda hayalinizdeki sanal şehrinizi kurarak geliştirmenize olanak sağlayan oldukça eğlenceli bir şehir kurma simülasyon oyunudur.

Colorado, California, Michigan, Montana, New York gibi şehirlerde sanal şehrinizi kurabileceğiniz oyunda yeni binalar, ulaşım yolları, hastaneler, kafeler, parklar ve yaşam alanları inşa edebilirsiniz. Şehrinizde yaşayan halk için mükemmel imkanlar sunarak zaman, gelir, çevre, nüfus ve mutluluk dengesini mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Virtual City oyunu içerisinde; Colorado, California, Michigan, Montana, New York: 5 farklı ayar ve 50 zorlu seviye, 18 farklı görev senaryoları, 25 farklı türde mal taşıma, Ticaret ve 7 farklı üretim zincirleri, Kazanmanız gereken 16 özel başarım, Bina yükseltmeleri, Oyun merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, İngilizce, Fransızca, Hollandaca, İsveççe dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Simülasyon oyunu seven oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Virtual City oyununu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Virtual City Android indir